X
تبلیغات
رایتل
 
بهزاد و سمیرا
اینجا خونه مجازی ما دوتاست ما در تاریخ 16 آبان 1390 رسما مال همدیگه شدبم
درباره ما


بهزاد و سمیرا عاشق همدیگه هستیم همین
پیوندها
نویسندگان
آمار سایت
  • تعداد بازدیدکنندگان: 224405
چهارشنبه 19 تیر‌ماه سال 1392 :: 22:14 ::  نویسنده : بهزاد

سلام به همه دوستان عزیز و مهربون


راستش این چندوقت خیلی درگیر بودیم اما الان به تمام وبلاگها سر میزنم و جواب کامنت هاتونو یکی یکی میدم

در ضمن اینو از ته دل میگم از داشتن دوستای گلی مثل شما واقعا خوشحالم


توجه توجه : این پست توسط هردوی ما به طور همزمان نوشته میشه یعنی الان سمیرا اینجا منو بغل کرده


11. روز 10 تیر ، هیچ کاری نکردم و کلا شیفت بودم.


12. روز 11 تیر ، بازم هیچکاری نکردم و کلا شیفت بودم ولی سمیرا به اتفاق مادرخانوم محترمه رفتند برای انتخاب و خرید پرده.( شرح کامل وقایع توسط خانومی در یک پست جدا نوشته میشود )


13. روز 12 تیر ، بازم شیفت بودم اما کارم زودتر تموم شد اومدم یه سر به رنگکار زدم و درب لوله بخاری خریدم که نصب کنه. ( یه اتفاقاته دیگه هم افتاد که مربوط به تکمیل خونه نیست برای همین بعدا مینویسیم )


14. روز 13 تیر ، قرار بود آقای رنگکار صبح جمعه خونه رو به ما تحویل بده ( لازم به ذکره در اصل قرار بود چهارشنبه شب تحویل بده ) که بازم نتونست و کارش تا شب ادامه داشت و ما هم نتونستیم خونه رو تمیز کنیم.


15. روز 14 تیر ، من صبح رفتم خونه رو دیدم خیلی تمیز و خوشگل شده بود ، وقتی رنگ شده کلی ظاهر خونه عوض شده و کاملا تغییرات رو آدم حس میکنه. قراره کابینت ساز بیاد و کابینتها رو امروز نصب بکنه. رفتم میله پرده بخرم ، هرجا رفتم بسته بود یا نداشت منم پایه هاشو خریدم تا بعدا برم خوده میله پرده رو بخرم. البته منو سمیرا عصر جمعه رفتیم برای اتاق خواب موکت گرفتیم که خیلی هم از طرحش خوشمون اومد.


16. روز 15 تیر ، عجب روزی بود ، کابینت سازهای عزیز به من گفتن همون شنبه میان ( یعنی همین 15 تیر ) میان و همون شب هم نصب میکنند. منم گفتم بیاین. خلاصه ساعت شد 6 بعد از ظهر ولی قبلش منو سمیرا حسابی کف اتاق خواب رو تمیز کردیم ، من اول جای میله پرده رو روی دیوار تصب کردم بعد کف اتاقو جاور کردم و بعد سمیرا دستمال کشید و حسابی تمیز شد بعدش سمیرا حسابی حمومو برق انداخت. حین انجام این کارها کابینت ساز هم تشریف اورد و زنگ درب رو زد و گفت بیا پایین . وقتی رفتم گفت کسی کمکت هست گفتم نه گفت بیا این صفحه های MDF رو ببر بالا تا شروع کنیم. اینقدر این صفحه ها سنگین بود که حد نداشت خلاصه پدرم در اومد اینا رو 3 طبقه بردم بالا بعد رفت بقیه کمدهای پیش ساخته رو آورد گفت بیا کمک گفتم جان تو حال ندارم چند دقیقه صبر کن ، بعد رفتم 2تا کارگر پیدا کردم گفتم بیاین ببرین بالا و پولشونو هم جلوتر بشون دادم. کابیت سازها مشغول شدن تا ساعت 12 شب که منم داشتم از خستگی می مردم. البته وسطای کار سمیرا رفت خونه بابام اینا و یه شربت آلبالو خوشمزه درست کرد که کلی حال داد. ساعت 12 کارشون تموم شد و من رفتم خونه و با سمیرا که منتظر من مونده بود ( قربونش برم ) شام خوردیم و در آغوش هم خوابیدیم.


17. روز 16 تیر ، من و سمیرا هردو شیفت بودیم با این تفاوت که سمیرا شیفت صبح بود و من شیفت صبح و عصر بنابراین سمیرا زود رفته بود خونه و حسابی کار کرده بود. منم بعد از تمام شدن کارم در بیمارستان خودمو زود رسوندم خونه و رفتم کمک و کل خونه رو جارو زدم و موکتی که برای اتاق خواب خریده بودیمو بریدم و بعد رفتم کمک سمیرا. سمیرا هم داشت کف سالن رو حسابی برق مینداخت. در حین کار همسایه طبقه بالا برامون چای و میوه آورد .خدا رو شکر همسایه های خوبی داریم. خلاصه خونه رو آماده کردیم برای اسباب کشی.


18. روز 17 تیر ، من ساعت 7 صبح به زور از خواب بیدار شدم و بعد از خوردن صبحانه که توسط سمیرا جوووون حاضر شده بود رفتم خانه پدر زن محترم برای اسباب کشی و سمیرا هم رفت باقی کارهای مونده شامل تمیز کردن آشپزخانه و کارهای کوچیکو انجام بده. کامیون حمل بار ساعت 10.23 اومد و شروع به اسباب کشی کرد بعد حرکت کردیم به طرف خونه خودمون.

من و پدر خانم و مادر خانم و سهیلا جون با ماشین جلوتر حرکت میکردیم و کامیون هم پشت سر ما. متاسفانه در حین حرکت مجبور شدیم مسیر یک متری رو دنده عقب بریم و پلیس همون لحظه رسید و 100 هزار تومان جریمه کرد. بعد رسیدیم و اسباب رو تخلیه کردیم و تا ساعت 5 بعد از ظهر مشغول مرتب کردن وسایل بودیم. سمیرا شب شیفت بود و باید ساعت 6 بعد از ظهر میرفت بیمارستان. منم بعد از اینکه سمیرا رفت سرکار رفتم و یخچال و میز LCD خریدم و کلی پول پیاده شدم و آخر شب هم به تعمیر کار آبگرمکن زنگ زدم که اومد جای آبگرمکن رو کمی تغییر داد.


19. روز 18 تیر ، من شیفتمو با یکی از بچه ها عوض کردم و صبح منتظر شدم تا سمیرا و سهیلا بیان خونه. اول اومدن خونه ما و مامان هم با میوه و شربت ازشون پذیرایی کرد بعد رفتیم خونه خودمون و جعبه های مونده رو باز کردیم و سهیلا با سمیرا اونا رو شستن و چیدن توی کابینتها. منم تابلو روی دیوار رو نصب کردم بعد یخچال از راه رسید که اونم در جای خودش قرار دادیم و خلاصه تا عصر کارهای متفرقه انجام دادیم و بعد سمیرا و سهیلا رفتن خونه خودشون و منم اومدم خونه خودمون بعد یادم اومد محافظ برق برای یخچال نذاشتم برای همین رفتم خریدم و رفتم نصب کردم و آخر شب هم با بابام رفتیم و فرش رو پهن کردیم و مامان اینا یه دست از دو دست رختخواب رو آوردند.


عکس آشپزخانه بعد از کابینت کاری

عکس آشپزخانه از نمایی دیگر

عکس سوم آشپزخانه